Twoo.com Ga naar site >>

Twoo staat gerangschikt op 618 in Nederland. 'Meet new people | Chat | Date | Twoo.'

618Rangschikking in Nederland

452Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's293.989.500
Maandelijkse bezoeken 17.293.500
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 8,22 Miljoen *
Externe links1.224
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
9Burkina Faso
16Kameroen
29Libië
42Slovenië
52Kenia

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,00%8,80%
Burkina Faso 90,80%1,00%
Kameroen 161,50%0,50%
Libië 291,40%2,10%
Slovenië 421,20%2,30%
Kenia 520,90%0,60%
Irak 780,60%0,30%
Oman 790,60%0,90%
Roemenië 872,80%3,80%
Nigeria 902,90%2,00%
Soedan 900,70%1,10%
Algerije 952,10%1,80%
Chili 1021,80%2,00%
Bulgarije 1060,90%1,10%
Hongarije 1131,60%1,60%
Katar 1170,70%0,50%
Marokko 1190,80%1,20%
Colombia 1231,90%2,50%
Litouwen 1410,50%0,40%
Egypte 1492,40%2,20%
Vietnam 1521,70%2,10%
Slowakije 1540,80%0,60%
Indonesië 1574,30%4,00%
Oostenrijk 1581,40%1,50%
Venezuela 1751,50%1,60%
Zwitserland 1801,10%1,10%
Saoedi-Arabië 2042,30%2,00%
Argentinië 2071,80%3,00%
België 2141,40%1,10%
Portugal 2151,00%1,70%
Tsjechische Republiek 2171,00%2,10%
South Africa 2251,30%1,20%
Italië 2374,40%6,30%
Peru 2660,60%0,70%
Maleisië 2681,10%1,60%
Zweden 2701,10%1,40%
Brazilië 2914,80%6,90%
Kazachstan 3120,80%0,30%
Finland 3240,70%0,50%
Oekraïne 4351,00%0,50%
Polen 5041,80%2,60%
Rusland 5204,90%3,00%
Pakistan 5220,90%1,60%
Griekenland 6160,60%0,40%
Nederland 6180,90%0,90%
Mexico 6661,50%0,90%
Spanje 8551,50%1,10%
Turkije 8860,80%1,30%
Frankrijk 9492,00%1,90%
Thailand 9990,60%0,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Maastricht90.20%0.50%39.00
Amsterdam8150.20%0.10%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd380 -13
Dagelijks Aantal Bezoekers415.160 -3,11%
Dagelijkse bezoekers rang5707
Dagelijks Webpagina Bekeken5.366.931 -6,01%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1601
Pagina bezoek per gebruiker18,11 -3,00%

www.Twoo.com

Twoo is een website met pagina's over العربية‏, български, Čeština, Dansk, Deutsch, Ελληνικά, English, Español, en Eesti Keel.

Verwante Sites Gelijkaardige websites zijn twonineseven.nl, twoning.nl, twonomads.nl, twononblondes.nl.

Bezoekers Gemiddeld worden er 18,11 pagina's bekeken door een geschatte 453.960 dagelijkse bezoekers. De meeste bezoekers komen uit Irak, Kenia, Slovenië, Libië, Kameroen & Burkina Faso. Vooral populair in Jakarta, Lagos, Moscow, Cairo & Santiago.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Het heeft inhoud betreffende: "Het leven is mooier met Twoo," "Twoo - Ontmoet nieuwe mensen," "Twoo - Meet new people," en "Twoo - Faire de nouvelles rencontres."

Server
Server locatie
Edgecast Networks Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Z'n IP nummer is 72.21.92.47. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns3.p30.dynect.net, ns4.p30.dynect.net, en ns1.p30.dynect.net. Het wordt gehost in Edgecast Networks Inc. California, met een nginx web-server. Het resultaat van 11.9 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1116 milliseconds. Dit is trager dan 64% van de gemeten websites.

PING cs27.adn.edgecastcdn.net (72.21.92.47) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 72.21.92.47: icmp_seq=1 ttl=58 11.9 ms
64 bytes from 72.21.92.47: icmp_seq=2 ttl=58 11.9 ms
64 bytes from 72.21.92.47: icmp_seq=3 ttl=58 11.9 ms
--- cs27.adn.edgecastcdn.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.998/11.998/11.998/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.998/11.998/11.998/0.000 ms
Server setup
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Date:--
Expires:--
P3P:--
Pragma:no-cache
Server:nginx
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked