Uitzendinggemist.nl www.uitzendinggemist.nl

Uitzendinggemist staat gerangschikt op 88 in Nederland. 'Home - Uitzending Gemist.'

88Rangschikking in Nederland

12.569Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's15.427.503
Maandelijkse bezoeken 3.955.770
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,88 Miljoen *
Externe links6.481
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
88Nederland
788België
6.059Spanje
9.058Zweden
36.149China

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,10%4,40%
Nederland 8880,90%77,10%
België 7886,20%8,10%
Spanje 6.0593,20%4,20%
Zweden 9.0580,90%0,70%
China 36.1492,10%3,30%
Duitsland 60.9410,90%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 81.6581,70%1,60%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Westerhoven41.10%1.40%5.00
Bakhuizen51.50%1.00%2.50
Boxtel71.40%4.50%12.00
Beuningen361.50%2.40%6.00
Franeker361.10%1.00%3.50
Warga360.60%0.20%1.20
Apeldoorn362.50%3.50%5.30
Groningen424.90%3.40%2.70
Zeewolde420.60%0.20%1.50
Eindhoven435.40%4.90%3.50
Heiloo460.60%0.60%4.00
Hoorn470.70%2.30%12.00
Drachten521.00%1.00%4.00
Leiden732.10%1.90%3.50
Spijkenisse731.40%1.10%3.00
Zoetermeer762.50%2.00%3.00
Dordrecht761.00%2.40%10.00
Doetinchem820.70%0.60%3.00
Leeuwarden1001.20%0.70%2.20
Amsterdam10910.80%11.10%4.00
Nijmegen1101.20%0.80%2.80
Utrecht1153.00%2.20%2.90
Zwolle1150.80%1.00%5.00
Den Haag1233.20%1.90%2.30
Amersfoort1460.90%0.70%2.90
Breda1740.90%0.50%2.20
Haarlem1791.20%1.80%6.00
Tilburg1950.90%0.60%2.50
Rotterdam2092.90%2.30%3.10
Almere2340.80%0.60%2.80
Amstelveen3010.50%0.90%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd10.5622.120
Dagelijks Aantal Bezoekers29.532 -23,00%
Dagelijkse bezoekers rang10.7662.225
Dagelijks Webpagina Bekeken79.971 -19,91%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12.5451.984
Pagina bezoek per gebruiker3,80+4%

www.Uitzendinggemist.nl

Uitzendinggemist heeft links naar inhoud over Omroep.nl, Uitzending Gemist, Vandaag, Gisteren, Zaterdag 6 Oktober, Vrijdag 5 Oktober, Donderdag 4 Oktober, Woensdag 3 Oktober, en Dinsdag 2 Oktober.

Bezoekers Gemiddeld worden er 3,80 pagina's bekeken door een geschatte 32.292 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Den Haag & Utrecht. De meeste bezoekers komen uit Duitsland, China, Zweden, Spanje, België & Nederland.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Z'n industrie wordt opgesomd als 'Televisie/Webtelevisie.' Het heeft inhoud betreffende: "Uitzendinggemist.nl," "Gids van do 11 aug - Uitzending Gemist," "Teledoc Nederwiet ma 25 apr 2011, 2055 - Uitzending Gemist," en "Autistisch, wat nu? di 31 mei 2011, 1925 - Uitzending Gemist."

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn uitzendingemist.nl, uitzendingen-bijwonen.nl, uitzendingenraaddenhaag.nl, uitzendinggemist-zwartewaterfm.nl. Het domein is 11 jaar en 8 maanden oud.

Server
Server locatie
Publieke Omroep Nederland
Hilversum
Nederland
52.23, 5.18

Het heeft 2 DNS registraties, minnie.omroep.nl, en robin.omroep.nl. Z'n IP nummer is 145.58.28.253. Z'n gemiddelde laadtijd is 734 milliseconds, wat sneller is dan 83% van de websites wereldwijd.

Publieke Omroep Nederland Hilversum is de locatie van de Apache/2 server.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/1.0.0f
Last-Modified:--
ETag:W/"24d978a-9db7-4cb97109057a6"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:40375
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
X-ProxyInstancename:ico2d
Content-Type:text/html