Vakantieveilingen.nl www.vakantieveilingen.nl

Vakantieveilingen staat gerangschikt op 192 in Nederland. 'Vakantie Veilingen | Bied mee bij VakantieVeilingen.nl.'

192Rangschikking in Nederland

19.458Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's8.464.365
Maandelijkse bezoeken 1.597.050
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 759.645,35 *
Externe links1.061
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
192Nederland
9.216België
92.695Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,50%2,00%
Nederland 19290,20%96,20%
België 9.2161,90%1,20%
Duitsland 92.6951,50%0,60%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Tholen85.80%2.40%2.10
Zwaag171.90%2.80%8.00
Nuenen211.80%1.00%3.00
Oldenzaal212.10%3.10%8.00
Papendrecht782.40%1.60%3.60
Hengelo922.90%2.60%5.00
Almere1033.60%4.00%6.00
Breda1502.20%1.70%4.00
Apeldoorn2221.70%1.50%5.00
Haarlem3511.90%1.30%4.00
Rotterdam3834.00%6.10%8.00
Utrecht4962.00%2.70%7.00
Amsterdam5097.50%10.20%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd16.351426
Dagelijks Aantal Bezoekers17.120 -9,59%
Dagelijkse bezoekers rang18.886974
Dagelijks Webpagina Bekeken70.669 -0,54%
Dagelijkse pagina bezoekers rang14.218 -728
Pagina bezoek per gebruiker5,80+10%

www.Vakantieveilingen.nl

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Vind pagina's over: "Vakantie Veilingen, Bied mee bij VakantieVeilingen.nl," "Hotelveiling, Online hotelveiling van de mooiste hotels," "Dagje weg, Online veiling van kaarten voor een dagje weg en," en "Steden hotels, De beste kamers in de mooiste Nederlandse steden."

Bezoekers 18.720 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,80 pagina's. Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, België & Nederland. Populair in Amsterdam, Tholen, Rotterdam, Almere & Hengelo.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn vakantieveiling.nl, vakantieveiling.nu, vakantieveilinge.nl, vakantieveilingen.com.

Server
Server locatie
Proserve Customer With Id 542
Papendrecht
Nederland
51.83, 4.68

De server is trager dan 47% van opgemeten websites, op 1487 milliseconds. Het resultaat van 104 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.15. Z'n 3 naam-servers zijn ns3.jkit.nl, ns1.jkit.nl, en ns2.jkit.nl. Het wordt gehost in Proserve Customer With Id 542 Papendrecht, met een nginx web-server. Z'n IP nummer is 83.96.131.15.

PING www. (83.96.131.15) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 83.96.131.15: icmp_seq=1 ttl=52 104 ms
64 bytes from 83.96.131.15: icmp_seq=2 ttl=52 104 ms
64 bytes from 83.96.131.15: icmp_seq=3 ttl=52 105 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 104.984/105.317/105.984/0.540 ms
rtt min/avg/max/mdev = 104.984/105.317/105.984/0.540 ms
Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Vary:Accept-Encoding
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding,Cookie
X-Powered-By:PHP/5.3.15
Expires:--
Cache-Control:private, max-age=0, proxy-revalidate, no-store, no-cache, must-revalidate
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
RTSS:1
SiteSpect-Mapping:10.96.131.150_83.96.131.15