Vd.nl Ga naar site >>

Vd staat gerangschikt op 132 in Nederland. 'V&D - Vroom & Dreesmann - www.vd.nl Je warenhuis thuis.'

132Rangschikking in Nederland

25.083Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's14.373.450
Maandelijkse bezoeken 1.842.750
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 876.485,6 *
Externe links1.434
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
132Nederland
5.478België
99.035Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,80%1,90%
Nederland 13292,50%95,80%
België 5.4782,90%1,20%
Duitsland 99.0350,80%1,10%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Veghel82.00%2.30%9.00
Amerongen211.90%1.60%7.00
Den Bosch354.00%3.30%7.00
Tilburg375.90%4.00%5.30
Spijkenisse932.10%0.90%3.40
Amstelveen1052.10%2.40%9.00
Beuningen1171.40%0.90%5.00
Nijmegen1332.00%0.90%4.00
Alphen1351.20%1.20%8.00
Delft1371.80%5.80%26.00
Rotterdam1666.50%4.30%5.20
Amsterdam19411.50%18.60%13.00
Arnhem2001.30%2.50%15.00
Groningen2432.20%3.40%12.00
Utrecht3202.20%3.30%12.00
Apeldoorn3231.50%0.20%1.00
Den Haag3382.60%1.80%5.00
Eindhoven5371.50%0.70%4.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd21.078 -10.713
Dagelijks Aantal Bezoekers11.770+43%
Dagelijkse bezoekers rang27.813 -14.456
Dagelijks Webpagina Bekeken80.571+43%
Dagelijkse pagina bezoekers rang12.461 -6.573
Pagina bezoek per gebruiker9,50+0,2%

www.Vd.nl

Om te beginnen zijn er links met het label Aanmelden, Wensenlijst, Winkelmand, Items: 0, Totaalprijs: 0.00, Ga Naar Winkelmandje, Dames, Jurken, en Jassen.

Bezoekers 12.870 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 9,50 pagina's. Populair in Amsterdam, Rotterdam, Tilburg, Den Bosch & Den Haag. Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, België & Nederland.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Het wordt opgesomd in de 'Winkelen/Warenhuizen' categorie. Er is inhoud met de titel: "V&D - Vroom & Dreesmann - vd.nl Je warenhuis thuis, mode," "Damesmode V&D - vd.nl Je warenhuis ook met ruime keus aan online mode," "V&D - Vroom & Dreesmann, vd.nl Je warenhuis thuis, mode," en "Jurken & Rokken, V&D Dames Je warenhuis ook online met ruime keus."

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn vd.nl, vdbc.nl, vdbeld.com, vdberg-computerhulp.nl. Het ging live op 30-03-1996, waardoor het nu 17 jaar, 9 maanden oud is.

Server
Server locatie
Terremark
Nederland
52.368892, 5.95459

De omgeving van de programmeertaal is JSF/1.2. nssui.comlaude.ch, nsusa.comlaude.net, en nsgbr.comlaude.co.uk zijn z'n DNS Naam-servers. Het Vd.nl IP adres is 85.112.24.144. De server is trager dan 61% van opgemeten websites, op 1177 milliseconds. Het resultaat van 165 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Het wordt gehost in Terremark, met een Apache web-server.

PING www. (85.112.24.144) 56(84) bytes of data.
64 bytes from host144.85-112-24.ixs.dedigate.com (85.112.24.144): icmp_seq=1 ttl=48 165 ms
64 bytes from host144.85-112-24.ixs.dedigate.com (85.112.24.144): icmp_seq=2 ttl=48 165 ms
64 bytes from host144.85-112-24.ixs.dedigate.com (85.112.24.144): icmp_seq=3 ttl=48 164 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 164.975/165.641/165.975/0.665 ms
rtt min/avg/max/mdev = 164.975/165.641/165.975/0.665 ms
Server setup
Server:Apache
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Date:--
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--
X-Powered-By:JSF/1.2