Voetbalprimeur.nl www.voetbalprimeur.nl

Voetbalprimeur staat gerangschikt op 344 in Nederland. 'Voetbalnieuws | VoetbalPrimeur.nl.'

344Rangschikking in Nederland

34.420Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.828.006
Maandelijkse bezoeken 933.660
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 444.326,89 *
Externe links1.508
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
344Nederland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,90%1,00%
Nederland 34497,10%99,00%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zevenaar207.10%2.30%1.30
Linne352.90%1.00%1.40
Veenendaal382.50%1.90%3.00
Apeldoorn816.80%6.00%3.60
Houten902.60%0.90%1.40
Ijsselstein1072.60%3.20%5.00
Papendrecht1072.70%1.60%2.50
Nieuwegein1162.90%3.20%4.00
Breda1403.80%4.60%5.00
Leiden2234.80%2.30%1.90
Rotterdam24910.60%10.00%3.80
Amsterdam30017.80%37.30%8.00
Eindhoven3224.90%4.20%3.40
Groningen3633.80%4.00%4.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd28.9243.323
Dagelijks Aantal Bezoekers10.486 -16,26%
Dagelijkse bezoekers rang31.9534.328
Dagelijks Webpagina Bekeken34.059 -11,66%
Dagelijkse pagina bezoekers rang29.9462.139
Pagina bezoek per gebruiker4,60+6%

www.Voetbalprimeur.nl

Voetbalprimeur heeft links naar inhoud over Afellay: "ik V, Strootman: 'ni, Huntelaar Verdringt, Reactie, Aan Het Woord, en Hodgson: Engelse Filosofie Op De Schop.

InhoudHet wordt opgesomd in de 'Voetbal/Nieuws en Media' categorie. Het heeft inhoud betreffende: "VoetbalPrimeur.nl - Elke dag actueel voetbalnieuws," "VoetbalPrimeur.nl - Mobiel," "Jupiler League & Topklasse - VoetbalPrimeur Forum," en "VoetbalPrimeur Forum - software vBulletin." De tekenset die gebruikt wordt voor de pagina's is utf-8.

Bezoekers De site heeft ongeveer 11.466 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 4,60 pagina's bekijken. Het is vooral populair in Amsterdam, Rotterdam, Zevenaar, Apeldoorn & Eindhoven. De meeste bezoekers komen uit Nederland.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn voetbalpoule2012.nl, voetbalpoules.nl, voetbalpoultje.nl, voetbalprikbord.nl. Het ging live op 27-08-2002, waardoor het nu 11 jaar, 4 maanden oud is.

Server
Server locatie
Muntinternet Networks B.v.
Sneek
Nederland
53.03, 5.67

Een ping van de server wordt geregistreerd op 106 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 897 milliseconds.

Muntinternet Networks B.v. Sneek is de locatie van de Apache/2 server. Er zijn 2 Naam-servers, ns2.hostnetbv.nl, en ns1.hostnetbv.nl. Het Voetbalprimeur.nl IP adres is 85.255.214.172. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.9-ZS5.6.0 ZendServer/5.0.

PING (85.255.214.172) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 85.255.214.172: icmp_req=1 ttl=54 106 ms
64 bytes from 85.255.214.172: icmp_req=2 ttl=54 105 ms
64 bytes from 85.255.214.172: icmp_req=3 ttl=54 105 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 105.807/105.893/106.000/0.277 ms
rtt min/avg/max/mdev = 105.807/105.893/106.000/0.277 ms
Server setup
Server:Apache/2.2.14 (Ubuntu)
X-Powered-By:PHP/5.3.9-ZS5.6.0 ZendServer/5.0
X-Drupal-Cache:MISS
Last-Modified:--
ETag:"1349937386-0"
Content-Language:nl
Vary:Cookie,Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Cache-Control:no-store, no-cache, max-age=0, must-revalidate
Pragma:no-cache
Expires:--
X-Cacheable:YES
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:1723587440 1723569851
Age:309
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Cache:HIT-443