Wekamp.nl www.wekamp.nl

Wekamp staat gerangschikt op 47 in Nederland. 'wehkamp.nl - hét online warenhuis van Nederland.'

47Rangschikking in Nederland

6.952Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's31.923.801
Maandelijkse bezoeken 5.233.410
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 2,48 Miljoen *
Externe links3.755
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
47Nederland
3.078België
22.951China
23.319Frankrijk
64.413Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,40%1,90%
Nederland 4789,50%91,70%
België 3.0781,80%0,90%
China 22.9512,50%2,30%
Frankrijk 23.3190,90%1,60%
Duitsland 64.4130,60%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 67.2151,40%1,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Katwijk11.40%1.70%7.00
Witteveen60.90%1.80%12.00
Boxmeer110.70%1.10%11.00
Annen121.00%0.80%5.00
Smilde120.40%0.80%12.00
Den Bosch142.60%3.10%7.50
Winterswijk140.30%0.20%4.00
Amerongen150.90%0.60%3.70
Eemnes160.50%0.80%11.00
Wassenaar170.60%1.20%12.00
Doetinchem171.90%3.20%11.00
Erm200.60%1.50%14.00
Nootdorp230.90%1.50%11.00
Schijndel241.30%0.40%2.00
Hillegom240.90%0.80%5.00
Meeden250.60%1.30%12.00
Maarsen270.70%2.30%20.00
Gouda300.90%1.20%8.00
Papendrecht301.20%1.40%7.00
Zuid-scharwoude360.40%0.40%6.00
Badhoevedorp390.60%0.20%2.00
Zaandam400.50%1.30%16.00
Leiderdorp430.50%0.30%4.00
Capelle450.80%1.30%10.00
Vlaardingen460.60%0.80%9.00
Beuningen481.20%1.10%6.00
Helmond510.60%0.30%2.60
Vianen510.50%0.30%3.00
Geleen520.90%0.20%1.10
Roosendaal530.50%0.30%4.00
Aalsmeer530.30%0.40%8.00
Zoetermeer551.80%2.40%8.00
Nijmegen581.20%1.10%6.00
Tilburg601.80%1.00%3.40
Breda621.20%1.00%5.00
Hilversum660.80%0.70%5.00
Haarlem791.50%2.80%11.00
Ijsselstein810.60%0.50%5.00
Arnhem851.10%1.60%9.00
Almere861.20%1.60%8.00
Alphen930.70%0.40%3.20
Leiden951.20%1.10%6.00
Groningen971.70%1.50%5.20
Hoorn980.40%0.20%3.00
Den Haag992.00%2.30%7.00
Utrecht1002.10%1.60%4.80
Amstelveen1021.00%0.50%3.20
Rotterdam1072.80%3.30%7.30
Spijkenisse1090.70%0.20%2.10
Amsterdam1137.30%6.60%5.60
Zwolle1160.80%0.40%2.80
Hengelo1281.00%0.20%1.20
Amersfoort1340.60%0.90%9.00
Eindhoven1341.50%1.70%7.00
Enschede2160.50%0.20%2.70
Apeldoorn2830.50%0.10%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.842 -657
Dagelijks Aantal Bezoekers44.298+4%
Dagelijkse bezoekers rang7.000 -555
Dagelijks Webpagina Bekeken199.553+9,9%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.909 -795
Pagina bezoek per gebruiker6,31+6%

www.Wekamp.nl

Wekamp heeft links naar inhoud over Mijn Wehkamp.nl, Wensenlijst, Damesmode, Herenmode, Kinderen, Wonen &slapen, Tuin &klussen, Huishoud-apparatuur, en Beeld &geluid.

Bezoekers De geschatte 48.438 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 6,31 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, Duitsland, Frankrijk, China, België & Nederland. Het is vooral populair in Amsterdam, Rotterdam, Den Bosch, Utrecht & Den Haag.

Verwante Sites Het domein is 18 jaar en 6 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn wekafinancieel.nl, wekage.nl, wekaklimmen.nl, wekamp.nl.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Het wordt opgesomd in de 'Webwinkelen/Warenhuizen' categorie.

Server
Server locatie
Wehkamp B.v.
Diemen
Nederland
52.33, 4.97

Het heeft 2 DNS registraties, ns1.kpn.net, en ns2.kpn.net. Wehkamp B.v. Diemen is de locatie van de Microsoft-IIS/6 server. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. Z'n IP nummer is 87.213.166.148. De laadtijd van de website is 1360 milliseconds, trager dan 52% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 108 ms.

PING www. (87.213.166.148) 56(84) bytes of data.
64 bytes from unlabelled-148-166-213-87.versatel.net (87.213.166.148): icmp_seq=1 ttl=244 108 ms
64 bytes from unlabelled-148-166-213-87.versatel.net (87.213.166.148): icmp_seq=2 ttl=244 108 ms
64 bytes from unlabelled-148-166-213-87.versatel.net (87.213.166.148): icmp_seq=3 ttl=244 107 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.983/108.649/108.983/0.605 ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.983/108.649/108.983/0.605 ms
Server setup
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
P3P:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-cache, no-store, must-revalidate
Pragma:no-cache
Expires:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:25529