Werk.nl Ga naar site >>

Werk staat gerangschikt op 293 in Nederland. 'Uw browser wordt niet meer ondersteund.'

293Rangschikking in Nederland

43.548Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.815.720
Maandelijkse bezoeken 982.800
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 467.650,56 *
Externe links2.625
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
293Nederland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,80%1,60%
Nederland 29395,20%98,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zwanenburg35.40%6.50%6.00
Molenhoek42.80%3.60%6.00
De Goorn154.10%6.30%7.00
Hoenderloo222.90%2.60%4.00
Driel282.30%2.60%5.00
Bergen Op Zoom593.70%2.60%3.30
Nijmegen805.30%5.40%5.00
Capelle1682.60%0.60%1.00
Groningen2205.70%5.60%4.70
Utrecht3394.40%6.10%7.00
Eindhoven4183.20%4.00%6.00
Amsterdam6649.70%14.40%7.00
Den Haag6932.60%2.10%4.00
Rotterdam11982.70%1.90%3.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd36.5952.809
Dagelijks Aantal Bezoekers7.918 -7,95%
Dagelijkse bezoekers rang42.2832.121
Dagelijks Webpagina Bekeken30.608 -17,92%
Dagelijkse pagina bezoekers rang33.2064.580
Pagina bezoek per gebruiker5,40 -10,80%

www.Werk.nl

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Website Van Firefox, en Werkplein Bij U In De Buurt. InhoudIso-8859-1 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Bekijk pagina's over: "Forum werk.nl Forumoverzicht," "Forum werk.nl Toon onderwerp - WerkM@p nu al 5 dagen niet online," "Forum werk.nl Toon onderwerp - 0-uren contract, rechten en," en "Forum werk.nl Toon onderwerp - European Office Systems in."

Bezoekers De site heeft ongeveer 8.658 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 5,40 pagina's bekijken. Het is vooral populair in Amsterdam, Groningen, Zwanenburg, Nijmegen & Utrecht. De meeste bezoekers komen uit Nederland.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn werk.nl, werk010.nl, werkaandewand.nl, werkbeter.org zijn. Het ging live op 13-08-1999, waardoor het nu 14 jaar, 4 maanden oud is.

Server
Server locatie
Tele2 Special Corporate Customer
Diemen
Nederland
52.33, 4.97

Een ping van de server wordt geregistreerd op 111 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 989 milliseconds.

Tele2 Special Corporate Customer Diemen is de locatie van de IBM_HTTP_Server server. ns.vuurwerk.nl, ns2.vuurwerk.net, en ns3.vuurwerk.net zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n IP nummer is 81.58.241.69.

PING www. (81.58.241.69) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 81.58.241.69: icmp_seq=1 ttl=111 111 ms
64 bytes from 81.58.241.69: icmp_seq=2 ttl=111 111 ms
64 bytes from 81.58.241.69: icmp_seq=3 ttl=111 111 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.982/111.982/111.983/0.386 ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.982/111.982/111.983/0.386 ms
Server setup
Date:--
Server:IBM_HTTP_Server
Last-Modified:--
ETag:"149-1793-4c73489aebe40"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:6035
Content-Type:text/html