Zara.nl www.zara.nl

Zara staat gerangschikt op 580 in Nederland. 'ZARA Official Website.'

580Rangschikking in Nederland

1.721Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's185.257.800
Maandelijkse bezoeken 17.813.250
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 8,46 Miljoen *
Externe links40.045
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
247Spanje
298Kroatië
423Tunesië
460Portugal
504Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,70%9,30%
Spanje 24712,90%15,60%
Kroatië 2980,70%1,10%
Tunesië 4230,50%0,50%
Portugal 4601,50%1,50%
Frankrijk 5049,90%10,10%
Nederland 5802,50%3,00%
Verenigd Koninkrijk 6137,50%5,90%
Italië 6144,80%5,70%
Polen 7253,50%3,50%
Ierland 7880,60%0,70%
Griekenland 8051,20%1,40%
Zweden 8491,20%1,30%
Zwitserland 8950,70%1,10%
Roemenië 9101,00%0,90%
Duitsland 9297,30%8,20%
Korea 9972,70%1,70%
Noorwegen 1.0370,80%0,60%
Denemarken 1.0440,60%0,90%
Oostenrijk 1.2260,70%0,80%
Taiwan 1.2750,90%1,10%
België 1.5370,70%0,90%
Vietnam 1.6440,50%0,40%
Turkije 1.8141,20%1,10%
Canada 1.9381,50%1,50%
Rusland 2.3422,70%3,90%
Verenigde Staten van Amerika 2.41310,90%10,20%
Japan 2.8783,50%3,00%
Mexico 3.1390,90%0,80%
Australië 3.8190,50%0,50%
Brazilië 7.2980,80%0,40%
Indië 8.1902,40%1,90%
China 8.3013,30%0,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zuid-beijerland80.10%0.10%9.00
Groningen3010.20%0.40%25.00
Amsterdam3590.80%0.80%12.00
Rotterdam3880.30%0.30%10.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.44646
Dagelijks Aantal Bezoekers140.170 -7,05%
Dagelijkse bezoekers rang1.91282
Dagelijks Webpagina Bekeken1.087.790+0,2%
Dagelijkse pagina bezoekers rang797 -57
Pagina bezoek per gebruiker10,86+7,7%

www.Zara.nl

Zara is een website met pagina's over Andorra, Azerbaijan / Azərbaycan, Bahréin, België / Belgique, Bosnia And Herzegovina, Canada, Colombia, Costa Rica, en Cyprus / Κύπρος.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Z'n opgesomde categorieën zijn 'Consumer Goods and Services/Clothing' & 'Produits et services de consommation/Habillement.'

Bezoekers De geschatte 153.270 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 10,86 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Nederland, Frankrijk, Portugal, Tunesië, Kroatië & Spanje. Het is vooral populair in Madrid, New York, Paris, London & Moscow.

Verwante Sites Het domein is 16 jaar en 7 maanden oud. Andere gelijkaardige klinkende sites zijn zar-benelux.com, zara-ve.nl, zara-ve.org, zara.nl zijn.

Server
Server locatie
Akamai Technologies Inc.
Massachusetts
Cambridge
Verenigde Staten van Amerika
42.3933, -71.1333

Z'n web-server bevindt zich in Akamai Technologies Inc (Massachusetts, Cambridge.) Z'n 3 naam-servers zijn nssui.comlaude.ch, nsgbr.comlaude.co.uk, en nsusa.comlaude.net. Het Zara.nl IP adres is 23.46.226.41. De laadtijd van de website is 983 milliseconds, trager dan 71% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 12.9 ms.

PING e5973.b.akamaiedge.net (23.61.66.41) 56(84) bytes of data.
64 bytes from a23-61-66-41.deploy.akamaitechnologies.com (23.61.66.41): icmp_seq=1 ttl=57 12.9 ms
64 bytes from a23-61-66-41.deploy.akamaitechnologies.com (23.61.66.41): icmp_seq=2 ttl=57 12.9 ms
64 bytes from a23-61-66-41.deploy.akamaitechnologies.com (23.61.66.41): icmp_seq=3 ttl=57 12.9 ms
--- e5973.b.akamaiedge.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.998/12.998/12.998/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 12.998/12.998/12.998/0.000 ms
Server setup
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Pragma:no-cache
Cache-Control:max-age=0, no-cache, no-store
Expires:--
X-UA-Compatible:IE=EmulateIE8
Access-Control-Allow-Origin:*
Content-Language:es-ES
Date:--
Transfer-Encoding: chunked
Connection:keep-alive
Connection:Transfer-Encoding