Zeelandnet.nl www.zeelandnet.nl

Zeelandnet staat gerangschikt op 471 in Nederland. 'ZeelandNet startpagina van Zeeland.'

471Rangschikking in Nederland

49.799Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.459.456
Maandelijkse bezoeken 786.240
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 374.285,13 *
Externe links7.638
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
471Nederland
492.251Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,30%10,00%
Nederland 47186,00%89,60%
Verenigde Staten van Amerika 492.2511,60%0,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Schapershoek16.00%4.60%3.40
Hulst14.50%3.40%3.30
Zonnemaire215.30%8.80%2.60
Middelburg105.70%9.00%7.00
Goes146.00%2.10%1.60
Den Burg214.40%8.30%8.00
Gouda513.10%9.00%13.00
Den Haag4083.90%13.10%15.00
Rotterdam8483.60%7.10%9.00
Amsterdam44092.90%1.50%2.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd41.848 -5.599
Dagelijks Aantal Bezoekers7.490+5%
Dagelijkse bezoekers rang45.780 -4.271
Dagelijks Webpagina Bekeken23.106+17%
Dagelijkse pagina bezoekers rang44.940 -10.827
Pagina bezoek per gebruiker4,40+12%

www.Zeelandnet.nl

Wanneer we een kijkje nemen naar de site, zijn er links naar Sluit, Cookies, Webmail, Zakelijk, Abonnementen, Internet, Bellen, Internet En Bellen, en Digitale Tv.

InhoudIso-8859-1 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. 'Internet/Toegang' & 'Zeeland/Bedrijven en Economie' zijn z'n DMOZ categorieën. Vind pagina's over: "ZeelandNet, startpagina van Zeeland," "General Armygreen Foundation," "ZeelandNet Prikbord, De koop en verkoop website van Zeeland," en "Het weer in Zeeland Steeds meer zon vanuit westen."

Bezoekers De geschatte 8.190 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,40 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika & Nederland. Het is vooral populair in Zonnemaire, Goes, Schapershoek, Middelburg & Hulst.

Links

Verwante SitesHet domein is 18 jaar en 9 maanden oud. Sites die gelijkaardig klinken zijn zeelandmuseumland.nl, zeelandnaaimachines.nl, zeelandnazomerfestival.nl, zeelandnet.nl.

Server
Server locatie
Zeelandnet Bv
Kamperland
Nederland
51.57, 3.7

De laadtijd van de website is 820 milliseconds, trager dan 79% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 107 ms.

Z'n 3 naam-servers zijn ns2.zeelandnet.nl, ns.zeelandnet.nl, en ns3.zeelandnet.nl. Z'n web-server bevindt zich in Zeelandnet Bv Kamperland. Z'n IP nummer is 62.238.255.67.

PING www. (62.238.255.67) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (62.238.255.67): icmp_seq=1 ttl=54 107 ms
64 bytes from www. (62.238.255.67): icmp_seq=2 ttl=54 107 ms
64 bytes from www. (62.238.255.67): icmp_seq=3 ttl=54 107 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.983/107.983/107.984/0.268 ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.983/107.983/107.984/0.268 ms
Server setup
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
X-ZldNet-ID:www4 D=120023
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1
X-Cacheable:NO:NotCacheable
Content-Length:39623
Date:--
Age:0
Connection:keep-alive
X-Cache:MISS
Set-Cookie:--