Ziggo.nl Ga naar site >>

Ziggo staat gerangschikt op 133 in Nederland. 'Digitale TV, Internet en Telefonie - Ziggo.'

133Rangschikking in Nederland

18.941Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's8.169.525
Maandelijkse bezoeken 2.334.150
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,11 Miljoen *
Externe links4.309
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
133Nederland
12.340Griekenland
59.263Frankrijk
119.180Verenigd Koninkrijk
137.071Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,50%2,80%
Nederland 13388,90%93,00%
Griekenland 12.3400,70%1,10%
Frankrijk 59.2631,00%0,80%
Verenigd Koninkrijk 119.1800,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 137.0711,80%1,30%
Duitsland 143.6850,50%0,50%
Indië 200.0870,90%0,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Goor31.50%6.60%14.00
Burgerveen43.00%4.50%5.00
Partij61.60%1.10%2.30
Nijverdal141.20%3.30%9.00
Capelle145.10%3.90%2.50
Weert163.70%1.30%1.20
Woerden173.70%2.30%2.00
Boxtel251.00%1.20%4.00
Barneveld451.20%3.10%9.00
Alphen583.10%1.60%1.80
Bussum631.70%1.50%2.80
Nieuw-vennep641.40%0.70%1.60
Hengelo1032.40%1.10%1.50
Tilburg1052.80%2.80%3.30
Zwolle1301.80%1.00%1.90
Maastricht1761.10%0.30%1.00
Breda1791.40%1.20%2.80
Delft2071.50%1.60%3.00
Amersfoort2461.20%0.50%1.30
Zoetermeer2551.40%1.50%4.00
Groningen2721.90%3.10%5.00
Leiden3331.70%0.60%1.10
Eindhoven4441.40%1.90%4.00
Utrecht5241.40%2.00%5.00
Den Haag9451.30%0.50%1.20
Amsterdam10014.00%3.10%2.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd15.917 -184
Dagelijks Aantal Bezoekers20.544 -7,15%
Dagelijkse bezoekers rang15.711361
Dagelijks Webpagina Bekeken47.413+4%
Dagelijkse pagina bezoekers rang21.345 -2.157
Pagina bezoek per gebruiker3,24+12%

www.Ziggo.nl

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Zakelijk, Over Ziggo, Vacatures, Mijn Ziggo  , Gebruikersnaam Vergeten, Registreren, Webmail, Producten, en Entertainment.

Bezoekers 22.464 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,24 pagina's. Populair in Capelle, Amsterdam, Weert, Woerden & Alphen. Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, Verenigde Staten van Amerika, Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Griekenland & Nederland.

InhoudDe tekenset die gebruikt wordt voor de pagina's is utf-8. Bekijk pagina's over: "digitale tv, internet en telefonie - Ziggo," "Internetstation MEXICO-RADIO," "Rhenense Schaak Club," en "Luxe villa met privé-zwembad aan golfbaan in Florida, gratis greenfee." 'Internet/Toegang' & 'Telecommunicatie/Kabel' zijn z'n DMOZ categorieën.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn ziggo-tv.nl, ziggo.nl, ziggobreedband.nl, ziggocongres.nl.

Server
Server locatie
Ziggo-infra-2-gn-slb
Groningen
Nederland
53.22, 6.55

De server wordt gehost door Ziggo-infra-2-gn-slb Groningen. Z'n IP nummer is 212.54.32.18. Z'n 4 DNS Registraties zijn ns1.gn.iss.as9143.net, ns1.gv.iss.as9143.net, en ns1.tb.iss.as9143.net. De server is trager dan 81% van opgemeten websites, op 773 milliseconds. Het resultaat van 108 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

PING www. (212.54.32.18) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (212.54.32.18): icmp_seq=1 ttl=244 108 ms
64 bytes from www. (212.54.32.18): icmp_seq=2 ttl=244 108 ms
64 bytes from www. (212.54.32.18): icmp_seq=3 ttl=244 108 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 108.466/108.506/108.549/0.381 ms
rtt min/avg/max/mdev = 108.466/108.506/108.549/0.381 ms
Server setup
Date:--
Set-Cookie:--
X-UA-Compatible:IE=8
Cache-Control:no-cache
Pragma:no-cache
Expires:--
Content-Length:109843
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--