9gag.com Ga naar site >>

9gag staat gerangschikt op 122 in Nederland. '9GAG - Just for Fun!'

122Rangschikking in Nederland

347Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's126.367.290
Maandelijkse bezoeken 28.917.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 13,74 Miljoen *
Externe links29.896
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
60Roemenië
85Kroatië
86Filippijnen
88Maleisië
96Bulgarije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,90%11,50%
Roemenië 603,30%2,80%
Kroatië 850,60%0,70%
Filippijnen 862,40%3,00%
Maleisië 882,50%2,40%
Bulgarije 960,90%0,90%
Portugal 1001,80%1,90%
Litouwen 1010,50%0,60%
Andere landen 1090,70%0,60%
Hongarije 1131,40%1,20%
Nederland 1223,00%2,50%
Denemarken 1250,90%1,50%
Oostenrijk 1501,30%1,00%
Mexico 1514,60%4,40%
Griekenland 1561,80%2,20%
Singapore 1571,20%0,90%
South Africa 1591,60%1,50%
Finland 1671,10%0,60%
Indonesië 1763,20%3,00%
Slowakije 1890,60%0,50%
Israël 2150,60%0,70%
Duitsland 2327,70%7,00%
Brazilië 2395,40%4,40%
België 2451,10%0,60%
Zweden 2471,00%1,20%
Argentinië 2541,60%0,90%
Frankrijk 2575,30%5,20%
Canada 2662,70%3,10%
Noorwegen 2900,60%0,90%
Turkije 3032,20%2,00%
Australië 3141,30%2,10%
Zwitserland 3510,50%0,40%
Venezuela 3700,60%0,60%
Polen 4252,00%1,40%
Indië 4786,30%5,90%
Verenigd Koninkrijk 5352,50%2,00%
Pakistan 5890,70%0,70%
Thailand 6790,70%0,40%
Spanje 7381,50%1,00%
Verenigde Staten van Amerika 1.0517,40%6,10%
Italië 1.0960,90%0,60%
Japan 1.4191,30%8,70%
Rusland 3.1000,90%0,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Den Haag400.30%0.20%3.20
Haarlem1100.10%0.10%2.40
Utrecht1210.10%0.10%3.80
Groningen1370.10%0.10%4.30
Amsterdam2300.40%0.20%2.60
Rotterdam2910.10%0.10%1.90
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd29242
Dagelijks Aantal Bezoekers694.002 -17,61%
Dagelijkse bezoekers rang30750
Dagelijks Webpagina Bekeken2.276.107 -24,47%
Dagelijkse pagina bezoekers rang38279
Pagina bezoek per gebruiker4,59 -8,38%

www.9gag.com

Indien we de site bekijken, zien we links naar pagina's op What's Hot, Trending, Vote,  , Russian Police, Unlove, Love, en I Laughed Too Long For This.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Er is inhoud met de titel: "9GAG - Just for Fun!," "9GAG - Unusual (and fun!) Date Ideas," "9GAG - Our children will never know the link between the two," en "9GAG - How to respond to "K" in your next text message or IM." Het wordt opgesomd in de 'Humor/Visual' categorie.

Bezoekers Het is vooral populair in de landen, Portugal, Bulgarije, Maleisië, Filippijnen, Kroatië, Roemenië. De geschatte 758.862 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,59 pagina's. Het is vooral populair in Jakarta, Paris, Delhi, Athens & Berlin.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn 9falts.nl, 9fashion.nl, 9flats.nl, 9g-mobiele-website.nl.

Server
Server locatie
Amazon.com Inc.
Washington
Seattle
Verenigde Staten van Amerika
47.501, -122.358

Er zijn 4 DNS registraties, zoals ns-629.awsdns-14.net, ns-1294.awsdns-33.org, en ns-408.awsdns-51.com. Z'n IP nummer is 204.236.130.234. De laadtijd van de website is 1428 milliseconds, minder dan 49% van andere opgemeten websites.

Het wordt gehost in Amazon.com Inc (Washington, Seattle,) met een nginx web-server.

Server setup
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Content-Type:text/html
Date:--
Expires:--
Pragma:no-cache
Server:nginx
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
transfer-encoding:chunked
Connection:keep-alive